Atribuită
Cumpărare directă
PENSULA ITALIA 70mm SMT 1 buc GLETUL MESERIASULUI 20KG ADEPLAST 1 S EMAIL DANKE! ALB 01 GRADINA 0.75L DEUTEK 2 cutie AMORSA PERETE ANTIMUCEGAI 4L OSKAR DEUTEK 1 buc TRAFALET CURCUBEU 180 18MM SMT 1 buc VOPSEA LAVABILA ANTI-FUNGI DANKE 15L A DEUTEK 1 buc
- Număr anunț
- DA26493957
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 227,89 RON
- Valoare atribuită
- 227,89 RON
- Data publicării
- 02.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.