Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta in domeniul evaluarii - - Analiza incadrarii cladirilor din patrimoniul institutiilor in prevederile OMFP 3471/2007 privind reevaluarea, analiza duratei de functionare - Reevaluarea cladirilor rezultate in urma analizei - Reevaluarea terenurilor - Raport de evaluare de catre expert evaluator - Servicii contabile privind reevaluarea cladirilor - Servicii contabile privind reevaluarea terenurilor -Servicii informatice de inregistrare a rezultatului reevaluarii activelor fixe de natura cladirilor in aplicatia SICOB -Servicii informatice de inregistrare a rezultatului reevaluarii activelor fixe de natura terenurilor in aplicatia SICOB
- Număr anunț
- DA26476143
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM ION MINCU (CUI 4283996)
- Furnizor / câștigător
- CPS FINANCE CONSULT SRL (CUI 32732098)
- Cod CPV
- 79419000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.500 RON
- Valoare atribuită
- 9.500 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.