Atribuită Cumpărare directă

MASA PRANZ SPORTIVI pentru zilele de 03/10/17,24 si 30 octombrie 2020 , pentru un numar de 25 sportivi , inainte de meciurile oficiale din luna octombrie 2020 ,( 5 zile x 25 mese pranz sportivi = 125 mese pranz sportrivi )

Număr anunț
DA26474421
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV HUNEDOARA (CUI 36495075)
Furnizor / câștigător
ALBATROS EXPRESS S.R.L. (CUI 33289410)
Cod CPV
55300000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.063,75 RON
Valoare atribuită
2.063,75 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.063,75 RON

din 2.063,75 RON estimat