Atribuită
Cumpărare directă
WPI BUC 2 * 90,83 = 181,66 MUSCLE REPAIR BUC 2 * 62,39 = 124,78 OMEGA 3/6/9 BUC 1 * 49,54 = 49,54 PROTEIN BAR 50 GR BUC 50 * 4,59 = 229,5 AFTER 440 GR BUC 1 * 126,6 = 126,6 VITALADE PULVIS BUC 2 * 32,11 = 64,22 NUTRILITE DOUBLE X BUC 1 * 293,58 = 293,58 GFX 8 NATUR BUC 1 * 77,98 = 77,98
- Număr anunț
- DA26485044
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE BOB SI SANIE (CUI 10488406)
- Furnizor / câștigător
- SMART NUTRITION SRL (CUI 30598810)
- Cod CPV
- 33617000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.147,86 RON
- Valoare atribuită
- 1.147,86 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.