Atribuită Cumpărare directă

Banda reflectorizanta de semnalizare rosu/alb 1000 x 50 mm autoadeziva

Număr anunț
DA26481546
Autoritate contractantă
S.C. GENERAL PUBLIC SERV S.A. (CUI 29094518)
Furnizor / câștigător
DV PROD MEDIA SRL (CUI 15143068)
Cod CPV
34928471-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
290,10 RON
Valoare atribuită
290,10 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

290,10 RON

din 290,10 RON estimat