Atribuită
Cumpărare directă
SALAM SANDWICH TOAST KG KG 3,090 1 85,01 CARTOFI ROSII RO.10KG BUC BU 3 1 36,12 CEAPA GALBENA RO 10KG BUC BU 2 1 17,57 ARDEI GRAS ROSU PL KG CII KG 2,500 1 20,83 VARZA ALBA RO KG CI KG 19,360 1 31,48 MORCOVI RO KG CI KG 9,720 1 15,80 TELINA NL KG CI KG 5,140 1 15,00 ARDEALUL PATE PORC 100G CV 4 6 49,94 HELGA LAPTE UHT 3,5% 1L CA 2 12 71,52 TPS FAINA ALBA 000 1KG PG 3 1 5,42 CREMA CU UNT 65% 200G BU 20 1 46,70 TONELI OUA COD 2 CLS.L 30 CU 3 30 43,65 ARDEI CUBURI ROSU 2,5KG BU 1 1 22,97 DANONE CASA B.SMANTANA12% BU 2 1 20,02
- Număr anunț
- DA26483288
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC AUREL PERSU TG.MURES (CUI 4322882)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 482,05 RON
- Valoare atribuită
- 482,05 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.