Atribuită
Cumpărare directă
Consultanta in domeniul securitatii si sanatatii in munca in conformitate cu prevederile Legii nr. 319/2006(modif) si din Normele Metodologice de aplicare a legii nr. 319/2006(modif): Întocmirea de evaluări de riscuri de securitate si sanatate in munca pe locuri de muncă , tinand seama de particularitatile activitatilor si ale unitatii/intreprinderii, precum si ale locurilor/posturilor de lucru - 3 buc; Întocmire Plan de prevenire și protectie - 1 buc Pret total servicii 1500 lei Mentionam ca societatea noastra nu este platitoare de TVA
- Număr anunț
- DA26478722
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Teglas Gabor (CUI 17968592)
- Furnizor / câștigător
- EX PRODMED SRL (CUI 5012774)
- Cod CPV
- 71317000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.