Atribuită
Cumpărare directă
PANOU SANDW ISOBOX 40MM RAL9002(PER) 13 BUC PROFIL PVC L 40x40 (2,5ML) 30317-101 ALB 4 BUC 5 PINZE T 118B/GST 2608631014 1 BUC DISC FER CIRC 160X2/20/42T 2608644388 1 BUC DISC DEBIT. A 46 TZ 230X1.9X22 224084 3 BUC PACHET SUPERTIT FIN 2,5X350 E6013 (4,5) 1 PAC MANUSI RTELA 9 MRWTLA09 2 PER MANUSI PIELE CIPRUS DCT 10 2 PER SURUB AUTOPERF 6.3X60 Z 19601B0606000 100 BUC SURUB AUTOPERF 6.3X80 7504 19601B0608000 100 BUC CORNIER 40X40X3 4 BUC USI METAL E B 108G 88X202 2 BUC SPUMA PU MONTAJ 700 ML BAUDEMAN 5 BUC STICKY DILUANT NITRO 209 REC 0,9L 2 BUC PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 60 MM 2 BUC EMAIL LUCIOS IDEEA GRI ANTRACIT 0,75 L 2 BUC
- Număr anunț
- DA26490882
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.878,98 RON
- Valoare atribuită
- 5.878,98 RON
- Data publicării
- 02.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.