Atribuită
Cumpărare directă
COD SI DENUMIRE CPV: 72400000-4 Servicii de internet (Rev.2) DESCRIERE: • Managed Wifi – 8 AP-uri - 170 euro Descrierea Serviciului Telekom Managed Wi-Fi („Serviciul”) este un serviciu complex de acces de banda larga la Internet, wireless, oferit folosind serviciul suport Net, IPFix sau Metronet. Prin intermediul Serviciului, Telekom Romania ofera Clientului posibilitatea de a furniza acces wireless, Clientul beneficiind de: (I) proiectarea retelei Wi-Fi la locatiile Clientului, (II) instalarea infrastructurii WLAN in locatiile Clientului, (III) servicii de suport si mentenanta a Serviciului, (IV) configurarea retelei Wi-Fi astfel incat sa permita accesul fara autentificare, (V) managementul utilizatorilor retelei Wi-Fi a Clientului („Utilizatorii Finali”), (VI) managementul centralizat al a AP-urilor (acces point-urilor) si al celorlalte echipamente din reteaua Wi-FI. Orice optiune a Clientului vizand alta componenta decat cele de baza enumerate mai sus reprezinta o optiune suplimentara si va fi tarifata distinct, nefiind inclusa in abonamentul lunar standard. Pretul total : 170 euro +TVA Perioada contractuala : 24 luni 1 EURO = 4.8698 Lei.
- Număr anunț
- DA26480545
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU (CUI 4266294)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.868,88 RON
- Valoare atribuită
- 19.868,88 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.