Atribuită Cumpărare directă

Tip produs Camera Web Marca IMILAB (companie din ecosistemul Xiaomi) Model Web Camera (W88S) Culoare Negru Alimentare USB DC 5V Rezolutie camera 2MP Rezolutie video 1920 x 1080 px Unghi de filmare 85° Distanta 5m Lentila 3.6M Cadre video 30 fps Format video MJPEG Format audio PCM Microfon Da Sistem de operare compatibil Linux 2.6.24, Windows 7/8/10, MacOS 10.6, Ubuntu v10.04, Chrome OS V29.0.154.70, Android 5.0 sau mai recent Caracteristici Video chat, Buton snapshot, Focus manual, Conversie vocala, Algoritm video HDR Dimensiuni 71.5 x 35 x 120 mm Greutate 138g

Număr anunț
DA26492084
Autoritate contractantă
Colegiul National"AL. ODOBESCU (CUI 4318008)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30237240-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.840,20 RON
Valoare atribuită
2.840,20 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.840,20 RON

din 2.840,20 RON estimat