Atribuită Cumpărare directă

IMIPENEM / CILASTATIN ATB 500mg/500mg pulbere pentru solutie perfuzabila/ IMIPENEMUM + CILASTATINUM ; IMIPENEM / CILASTATIN ATB 500mg/500mg pulbere pentru solutie perfuzabila/ IMIPENEMUM + CILASTATINUM; FACTURA SPITAL

Număr anunț
DA26483006
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA CARANSEBES (CUI 3228209)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33631400-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.430 RON
Valoare atribuită
10.430 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.430 RON

din 10.430 RON estimat