Atribuită Cumpărare directă

Stapler circular dispozabil cu cap detasabil de 29/Instrument de unica utilizare pentru sutura mecanica circulara cu diametru extern 29mm; grosime agrafe 0,28mm; latime agrafe 4mm; inaltime agrafe deschisa 4,5-5mm; inaltime agrafa inchisa 1-2,5mm; nr.agrafe: 24 bucati

Număr anunț
DA26491218
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33162000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.700 RON
Valoare atribuită
17.700 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.700 RON

din 17.700 RON estimat