Atribuită
Cumpărare directă
DOSAR PLASTIC-250BUC,PIX CORECTOR-10BUC,AGRAFE-20BUC,PIX UNICA FOLOSINTA-50BUC,BANDA ADEZIVA -10BUC,BANDA ADEZIVA INGUSTA-15BUC,LIPICI SOLID-25BUC,BIBLIORAFT-50BUC,SFOARA BUMBAC-15BUC,CAPSE 25/10-50BUC,INDIGO-3TOP,FOLII PROTECTIE 100/SET-5SET,COPERTI ARHIVA-300BUC,REGISTRU CASA A4-5BUC
- Număr anunț
- DA26493995
- Autoritate contractantă
- CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
- Furnizor / câștigător
- OFFICEMAT 30 SRL (CUI 18278949)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.726,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.726,50 RON
- Data publicării
- 02.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.