Atribuită Cumpărare directă

Rovinieta electronica vehicule categoria A, valabilitate 12 luni, astfel: 1. BV 16 XVD din 07.10.2020; 2.bv16XVE din 11.10.2020; 3.BV24YTS din 22.10.2020

Număr anunț
DA26479056
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA BRASOV (CUI 16440270)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
344,04 RON
Valoare atribuită
344,04 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

344,04 RON

din 344,04 RON estimat