Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DOTARE LOC DE JOACA CONSTA: -COMPLEX DE JOACA COD 111....................................................................1 BUC -BALANSOAR 2 PERSOANE CU FIG PE ARCURI COD 311..........................1 BUC -HINTA CU 2 LOCURI CU PROTECTIE COD 501...........................................1 BUC -DALE DE CAUCIUC.........................................................................................60 MP -BORDURA DE LEMN.....................................................................................32 ML
- Număr anunț
- DA26484250
- Autoritate contractantă
- ORAS BALCESTI (CUI 2541720)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 43325000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.176 RON
- Valoare atribuită
- 25.176 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.