Atribuită Cumpărare directă

Masca respiratoare protectie clasa KN95 FFP2 utilizare indelungata, 5 straturi FPP2 Masca respiratorie protectie clasa KN95/N95 filtreaza aerosoli, particule de praf, polen si blocheaza pana la 95% particule de 0,3 microni. Certificat CE. (100 BUC.)

Număr anunț
DA26492287
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
AIR SCENT SRL (CUI 34000439)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat