Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitionarea de miKrozid lichid, miKrozid servetele si cap pulverizator pentru Mikrozid, conform comenzii transmise de catre beneficiar. Necesar pentru Cabinetul Medical Scolar

Număr anunț
DA26487920
Autoritate contractantă
Orasul Lipova (CUI 3519224)
Furnizor / câștigător
MEDISAL SRL (CUI 18958171)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
181,36 RON
Valoare atribuită
181,36 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

181,36 RON

din 181,36 RON estimat