Atribuită Cumpărare directă

Digi Internet Business 90 mbps (2 ani) pret lunar 142,8000 lei, fara tva. -Abonament tv Analogic, pret lunar 21,8488 lei, fara tva. -DIGITEL CONECT 2, pret lunar 9,5200 lei achizitie pentru 24 de luni. Perioada contract 01.11.2020 - 31.10.2022 cu doua luni gratuit.

Număr anunț
DA26492596
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Costin D. Nenitescu (CUI 4318040)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.180,08 RON
Valoare atribuită
4.180,08 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.180,08 RON

din 4.180,08 RON estimat