Atribuită
Cumpărare directă
Date tehnice Cuplu (max) 50 Nm Cuplu (de înşurubare în condiţii uşoare/grele/max.) 28/50/50 Nm Turaţie la mersul în gol treapta 1-a/a 2-a 0 – 460 / 0 – 1.800 rot/min Domeniu de strângere, minim/maxim 1,5 / 13 mm Trepte ale momentului de torsiune 20+1 Diam. de găurire în aluminiu, max. 13 mm Diam. de găurire în lemn, maxim 35 mm Diam. de găurire oţel, maxim 13 mm Diam. maxim şuruburi 10 mm Greutate excl. acumulator 1 kg Set de livrare 2 x acumulatori 18V 2.0Ah 1600Z00036 Încărcător rapid GAL 18V-20 (2 AH) Valiza de transport L-Case Despre produs Motor fără perii rezistent pentru lucrări în regim greu de lucru Mandrină din metal rezistentă şi design ergonomic compact, ideal pentru lucrări în regim greu de lucru Flexible Power System funcţionează cu acumulatori şi încărcătoare Bosch cu aceeaşi tensiune GWS 9-125 S Polizor unghiular 900 W, diametru disc 125 Descriere: Date tehnice Putere nominala 900 W Turatie de mers in gol 2.800 - 11.000 min-1 Arbore de slefuit M 14 Diam. disc 125 mm Diam. perie-oala 75 mm Greutate 1,9 kg Set de livrare Flansa de prindere Piulita de stringere Cheie pentru splinturi Aparatoare de protectie Miner suplimentar Cutie carton Despre produs Performanțe superioare de polizare/tăiere datorită motorului puternic de 900 W cu cuplu mare Cel mai comod în utilizare din clasa sa datorită formei ergonomice și a circumferinței reduse a carcasei Durată mare de viață în condiții grele de lucru datorită design-ului robust al componentelor Varietate mare de apl
- Număr anunț
- DA26496521
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 993 RON
- Valoare atribuită
- 993 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.