Atribuită Cumpărare directă

Achiziție de servicii foto pentru evenimentul Noaptea Albă a Galeriilor, 2-3-4 octombrie 2020, proiect Cultura Inspiră, finanțat de Municipiul Cluj-Napoca.

Număr anunț
DA26493512
Autoritate contractantă
Asociatia "Centrul Cultural Clujean (CUI 27626490)
Furnizor / câștigător
PHOTO SQUAD S.R.L. (CUI 41148668)
Cod CPV
79961000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat