Atribuită
Cumpărare directă
reparatie multifunctional brother 8520 conform fisa de lucru 17150/ 2.10.2020 fixing film brother 8520 1 buc- 100.84 ron fara tva rola presoare brother 8520 1 buc 100.84 ron fara tva manopera service 1 buc 67.23 ron fara tva total : 268,91 ron fara tva
- Număr anunț
- DA26492474
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA (CUI 29351603)
- Furnizor / câștigător
- SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
- Cod CPV
- 50313200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268,91 RON
- Valoare atribuită
- 268,91 RON
- Data publicării
- 02.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.