Atribuită Cumpărare directă

BEC LED E14 7W SFERIC MINI G45 L. neutru BEC PHILIPS MASTER PL-C 2P 13W /830 LUMINA CALDA CORP ILUMINAT SUSPENDAT LED PANEL WDS30120NW MWH 40W 4000K 295x1195 mm IP40 RAMA 2 APARATE LEGRAND VALENA LIFE

Număr anunț
DA26476085
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
Cod CPV
31531000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.238,45 RON
Valoare atribuită
6.238,45 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.238,45 RON

din 6.238,45 RON estimat