Atribuită Cumpărare directă

CARTOFI KG 20*1.835; MORCOVI KG 15*2.752; TELINA KG 15*3.670; PASTARNQAC KG 10*5.505; CEAPA KG 10*2.752; ARDEI KG 5*6.422; ROSII KG 2*5.505; SMNTANA PT GATIT BUC 3*11.927; ULEII BUNICA BUC 4*6.423; USTUROI KG 1*13.760; MAZARE CONGELAT BUC 4*21.10; MERE KG 20*4.587; ZAHAR VANILAT BUC 50*0.385; ZAHAR KG 6*2.752

Număr anunț
DA26494254
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ZANA ZORILOR (CUI 17965626)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
545,87 RON
Valoare atribuită
545,87 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

545,87 RON

din 545,87 RON estimat