Atribuită Cumpărare directă

Monitor LED IPS PHILIPS BDM4350UC/00, 42.5" 4K Ultra HD, 60Hz, negru

Număr anunț
DA26497541
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32323100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.342,72 RON
Valoare atribuită
3.342,72 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.342,72 RON

din 3.342,72 RON estimat