Atribuită Cumpărare directă

CARTUS LASER COMP HP-CF283X 2.4K WPS/TCC

Număr anunț
DA26491127
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GALICEA (CUI 26702483)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,64 RON
Valoare atribuită
109,64 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,64 RON

din 109,64 RON estimat