Atribuită Cumpărare directă

Conform descrierii din catalogul electronic

Număr anunț
DA26482418
Autoritate contractantă
AGENTIA NUCLEARA SI PENTRU DESEURI RADIOACTIVE (CUI 26328223)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30237240-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
791,61 RON
Valoare atribuită
791,61 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

791,61 RON

din 791,61 RON estimat