Atribuită
Cumpărare directă
DISPENSER PROSOAPE PLIATE ECONOMY buc 10,00 X 37,50 RON fara TVA / buc 2 90022364 DISPENSER SAPUN LICHID MEDIUM 800ml buc 1,00 X 0,01 RON fara TVA / buc 3 90012839 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 500ML buc 5,00 X 31,65 RON fara TVA / buc 4 90012846 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 2,00 X 199,02 RON fara TVA / buc 5 10118 PROSOAPE V ALBE 150buc 5/tipla celuloza 2strat PREMIUM set 40,00 X 27,14 RON fara TVA / set 6 90012099 SUPORT ASEPTIC buc 1,00 X 0,01 RON fara TVA / buc
- Număr anunț
- DA26485082
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 FARAOANI (CUI 29153878)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.016,91 RON
- Valoare atribuită
- 2.016,91 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.