Atribuită
Cumpărare directă
1 Biblioraft pp 7.5cm color Taff buc 30 2 Marker whiteboard Ek W-500 albastru buc 5 3 Marker whiteboard Ek W-500 negru buc 5 4 Marker whiteboard Ek W-500 rosu buc 5 5 Folie protectie documente A4 60mc Noki 100/set set 2 6 Burete scolar buc 11 1 Biblioraft pp 7.5cm color Taff buc 12 2 Biblioraft pp 5cm color Taff buc 5 1 Condica evidenta prezentei personalului didactic A3 coperta arhiva bloc 1 2 Condica evidenta prezentei si activitatii personalului coperta imitatie piele buc 3 1 Catalog pentru invatamantul prescolar coperta imitatie piele buc 4 2 Catalog invatamant primar coperta imitatie piele buc 8 3 Carnet elev invatamant primar buc 25 4 Carnet elev invatamant gimnazial buc 25 5 Registru procese verbale consiliu de administratie coperta arhiva buc 1 6 Registru procese verbale consiliu profesoral coperta imitatie piele buc 1 1 Catalog clasa pregatitoare coperta imitatie piele buc 2 2 Catlaog invatamant gimnazial coperta imitatie piele buc 8 3 Eticheta catalog buc 24 mai putin
- Număr anunț
- DA26485088
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA LISA (CUI 29404864)
- Furnizor / câștigător
- PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.087,95 RON
- Valoare atribuită
- 1.087,95 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.