Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA NR ANUNT: ADV1171028 NOKIAN WR SUV4 215/65 R16 102H - 1 BUC = 394.00 RON = 4 buc. La livrare produsele vor fi insotite de: - factura fiscala; - certificate de conformitate; - certificate de garantie. Plata se va efectua in termen de 30 zile de la primirea produsului Termen de livrare: 24 h Montajul si echilibratul sunt incluse in pret si se vor efectua la punctul de lucru Nurvil Tuning, autorizat RAR,de pe Bulevardul Dem Radulescu Nr.32 din Ramnicu Valcea, jud. Valcea.
- Număr anunț
- DA26478355
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- NURVIL TUNING SRL (CUI 15903929)
- Cod CPV
- 34350000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.576 RON
- Valoare atribuită
- 1.576 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.