Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru asigurat persoana juridica, pentru 1 autoturism , inmatriculat permanent in Romania, Jud. Mures, marca OPEL P7 MONOCAB C, 1199 cmc, 60 kw, Clasa BM: B2 Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: octombrie 2020 Prima de asigurare se recalculeaza la data emiterii politei, in functie de tariful in vigoare de la acea data si de istoricul daunelor. Riscuri asigurate-conform legislatiei in vigoare.

Număr anunț
DA26476050
Autoritate contractantă
S.C. TRANSPORT LOCAL S.A. (CUI 1219301)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176,13 RON
Valoare atribuită
1.176,13 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176,13 RON

din 1.176,13 RON estimat