Atribuită Cumpărare directă

AUTOCOLANT A4 100 0.4 FOLIE LAMINAT A4 2 30.89 PROSOP PLIAT ZZ ALB 80 3.79 PROSOP PLIAT ZZ VERDE 100 2.78 HARTIE PROFESIONALA ALBA AV 24 2.5 SCOTCH 48X60 6 2.3

Număr anunț
DA26489476
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC SPIRU HARET BZ (CUI 4234080)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
756,78 RON
Valoare atribuită
756,78 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

756,78 RON

din 756,78 RON estimat