Atribuită Cumpărare directă

Placa de baza MSI H81M-P33, 1150, DDR3, PCI Express x16, DVI , VGA, RJ45

Număr anunț
DA26494744
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
31711100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
636,98 RON
Valoare atribuită
636,98 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

636,98 RON

din 636,98 RON estimat