- Număr anunț
- DA26506626
- Autoritate contractantă
- Comuna Albota (CUI 4122159)
- Furnizor / câștigător
- MODERN CLAUDIU CONSTRUCT SRL (CUI 27948070)
- Cod CPV
- 45262600-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.042,96 RON
- Valoare atribuită
- 18.042,96 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.