Atribuită Cumpărare directă

fereastra tamplarie PVC culoare alb dubla deschidere dimensiune 1850x1520 mm

Număr anunț
DA26478196
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
COMPANIA DE CONSTRUCTII LOBAVA SRL (CUI 1198306)
Cod CPV
44221111-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.797,97 RON
Valoare atribuită
3.797,97 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.797,97 RON

din 3.797,97 RON estimat