Atribuită Cumpărare directă

AUTORITATEA CONTRACTANTA NECESITA ACHIZITIA URMATOARELOR PRODUSE DE PAPETARIE SI BIROTICA: Dosar standard alb cu sina rezistenta A4 carton - 100BUC; Separatoare Premium, galben, 105x240mm, carton,160g/mp, 100buc/set1 SET; Capse Novus 24/6, 1000capse/cutie-10 BUC;Capsator de birou, Novus, Stabil, 30 coli, 100x 24/6, 150x26/6, albastru-1BUC; Fluid corector Kores 20ml, pe baza de apa, aplicator cu pensula- 10 BUC; Pix cu mecanism, Senator, Point Classic , corp plastic, colorat,alb,rezerva tip Parker, albastru-40 BUC; Biblioraft Noki A4 PP exterior carton interior - 25 BUC; File de protectie, transparent, cristal 75 microni, A4, plastic, 100buc - 1 SET; Dosar cu sina si 2 perforatii, A4, plastic- 50BUC; Hartie HP Office A4 80g 500coli/top - 60 TOPURI.

Număr anunț
DA26486542
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIORI (PRIMARIA COMUNEI ROSIORI) (CUI 4342774)
Furnizor / câștigător
OFFICE PARTENER SRL (CUI 22131724)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.459,17 RON
Valoare atribuită
1.459,17 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.459,17 RON

din 1.459,17 RON estimat