Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT MAINI IGEL EKOMAX 5L *1Buc*171,9; SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN CLOVIN 5L LAMAIE CEAI (37369) *5BUC*34,03; MATURA CU FIR LUNG FARA COADA *5Buc*6,05; HARTIE IGIENICA DISPENSER PORTIONATA |STOK CELULOZA 75% 2STR 120ML *70Buc*5,18; PROSOP HARTIE SANO 100M 780G| CELULOZA PORTIONAT 2STR. ALB *5Set*10,71; COADA DE LEMN 110 CM *10Buc*2,31; DETARTRANT HILLOX 5L *2BUC*17,32; DEZINFECTANT GEL PEAK 750ML *6Buc*13,03; DETERGENT UNIVERSAL MR PROPER 5L *2Buc*41,68;
- Număr anunț
- DA26483024
- Autoritate contractantă
- Casa Asigurarilor de Sanatate a Apararii, Ordinii Publice, Sigurantei Nationale si Autoritatii Judecatoresti (CUI 11445659)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.007,73 RON
- Valoare atribuită
- 1.007,73 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.