Atribuită Cumpărare directă

DGASPC Bacau doreste sa achizitioneze o remorca auto cu prelatasi suport pentru Centrul de abilitare si reabilitare pentru persoane adulte cu dizabilitati Miorita Parincea.

Număr anunț
DA26491267
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
34223300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.771,34 RON
Valoare atribuită
2.771,34 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.771,34 RON

din 2.771,34 RON estimat