Atribuită
Cumpărare directă
Detergent pentru parchet SANO Poliwix Parquet, 2 L 327071433 10 Detergent pentru pardoseli SANO Floor Fresh 4 in 1, 4 L 327041213 2 Saci menajeri 35 L, SANO Optima, 15 buc/rola - Culoare: rosu 327041215 10 Saci menajeri 35 L, SANO Optima, 15 buc/rola - Culoare: verde 327041215 10 Saci menajeri 35 L, SANO Optima, 15 buc/rola - Culoare: negru 327041215 10 Detergent pentru pardoseli SANO Floor Plus, 4 L 327041223 2 Clor SANO, 4 L 327041244 8 Alcool sanitar 70%, 500 ml 524051601 30 Hartie igienica ELFI Family, 2 straturi, 10 role/set 304050902 20 Solutie dezinfectare DOMESTOS Professional, 5 L - Sortiment: pine fresh 304050908 6 Sapun lichid pentru dispensere EKOMAX, 5 L 315050835 6 Prosop hartie SANO Monorola, 60 m 327071429 25 Biblioraft plastifiat PP 7.5 cm - Culoare: orange 212091425 15 Biblioraft plastifiat PP 7.5 cm - Culoare: bleu 212091425 15 Hartie XEROX Performer, A4, 80 g/mp, 500 coli/top 207111419 15
- Număr anunț
- DA26483236
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 POIANA LACULUI (CUI 29438174)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.811,55 RON
- Valoare atribuită
- 1.811,55 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.