Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea pentru Reforma Feroviara intentioneaza sa achizitioneze servicii de determinare consum combustibil pentru următoarele autoturisme: - DACIA Duster, tip SR/DHE2, cu motor de 1332 cmc, putere 110kW, combustibil-benzină și tracțiune față (DEVIZ nr.91443); - SUZUKI SX4, tip JY/BA2S/MT/SX4, cu motor de 1373 cmc, putere 103Kw, combustibil-benzină și tracțiune integrala (DEVIZ nr.91444). Determinăriile de consum de combustibil, pentru cele doua autovehicule, vor avea in vedere: consumul cu viteză până la 130 km/h, consum urban și în staționare, fără și cu aer condiționat

Număr anunț
DA26484519
Autoritate contractantă
Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
Furnizor / câștigător
REGIA AUTONOMA - REGISTRUL AUTO ROMAN (CUI 1590236)
Cod CPV
71600000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.683,36 RON
Valoare atribuită
5.683,36 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.683,36 RON

din 5.683,36 RON estimat