Atribuită Cumpărare directă

KIT MASCA OXIGEN ADULTI CU NEBULIZATOR - ambalata individual, sterila, compusa din 3 piese: masca aerosoli, tubulatura pentru instalatia oxigen, nebulizator - material PVC in conformitate cu prevederile standardului GB 15593:1993 - suprafata neteda, fara fisuri si lucruri straine - rezistenta de respirare cel mult 29.4 Pa (mmH20) - sterilizare cu oxid de etilena, reziduri <10 ug/g - marime: nebulizator cu masca si tub de 2.10 metri VA RUGAM LA FACTURARE PASTRATI DENUMIREA INREGISTRATA IN SEAP Certificat de conformitate, avizat CE, MS. Conform legislatiei in vigoare, documentele sa fie traduse in limba romana. Cumpararea tine loc de comanda

Număr anunț
DA26482676
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.633 RON
Valoare atribuită
1.633 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.633 RON

din 1.633 RON estimat