Atribuită Cumpărare directă

vopsea lavabila ext 15l,amorsa 5l,var,vopsea,lacat,lacat,vopsea spray,vopsea spray radiator,galeata cauciuc,disc diamantat,lacat,baterie r6,butuc yala,pensula,role trafalet,mistrie

Număr anunț
DA26482904
Autoritate contractantă
Serviciul Public Administrarea Cimitirului Municipal (CUI 15235102)
Furnizor / câștigător
SC BINALSIB SRL (CUI 11121385)
Cod CPV
50300000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
778,53 RON
Valoare atribuită
778,53 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

778,53 RON

din 778,53 RON estimat