Atribuită Cumpărare directă

cabanos 20x21.7, leber 40x2.8, muschi file 8x26, toba 14x15.9, sunca pizzarului 7x13.7, carnati taranesti 7x21.5, salam de porc 14x19.5, kaizer 8x26.3

Număr anunț
DA26491319
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.706,40 RON
Valoare atribuită
1.706,40 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.706,40 RON

din 1.706,40 RON estimat