Atribuită
Cumpărare directă
• material: crom vanadiu • tratat complet • vopsit rosu • falci danturate tratate prin inductie • falcile asigura o blocare buna a suprafetelor plate semirotunde si rotunde • in conformitate cu standardul DIN 5234 forma C Utilizare • strangerea, rotirea sau ancorarea suruburilor, piulitelor si flanselor Lungime cleste – 335 Deschiderea maxima a clestelui – 50 Dimensiunea clestelui - 1
- Număr anunț
- DA26493581
- Autoritate contractantă
- URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
- Cod CPV
- 44512200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 349,20 RON
- Valoare atribuită
- 349,20 RON
- Data publicării
- 02.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.