Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achiziționeze urmatoarele produse de curațenie: 1) Monorolă, prosoape de hârtie 2 straturi 100ml, pentru aparat cu derulare centrală = 110role.; 2) Săpun lichid 5 litri, antibacterian = 6buc., 3) Hârtie igienică 9*23, 2 straturi, 2 role/12 set = 2 seturi,4) Pungi sacoșe = 1000 buc., necesare pentru întreținerea curățeniei în instituție.
- Număr anunț
- DA26493452
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 33771000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.844 RON
- Valoare atribuită
- 1.844 RON
- Data publicării
- 02.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.