Atribuită Cumpărare directă

Servicii de monitorizare sisteme de alarma si interventie rapida pentru imobilele: Colonia Pictorilor str. Victoriei nr. 21 si Phoenix str. Tineretului nr. 2 din Municipiul Baia Mare, pentru perioada octombrie-decembrie 2020, conform ofertei nr.35705/30.09.2020.

Număr anunț
DA26496083
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
Furnizor / câștigător
CORTEZ FORCE SRL (CUI 27413483)
Cod CPV
79711000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat