Atribuită Cumpărare directă

achizitie Test Water Microbiology QWAS 2019 - - Round WT294 sample 413

Număr anunț
DA26498315
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TELEORMAN (CUI 4652759)
Furnizor / câștigător
COMPLETE SALES SRL (CUI 27209050)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.513 RON
Valoare atribuită
1.513 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.513 RON

din 1.513 RON estimat