Atribuită Cumpărare directă

145 Corporate Flex 4G trafic date nelimitat Perioada contractuala 12 luni cu obligativitate prelungire contract inca 12 luni Pret total lunar 1450 euro fara tVA 1 EURO = 4.8718 Lei

Număr anunț
DA26498782
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 28977480)
Furnizor / câștigător
TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI 11952970)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.767,64 RON
Valoare atribuită
84.767,64 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.767,64 RON

din 84.767,64 RON estimat