Atribuită Cumpărare directă

Orez ambalat la sac de 10kg.

Număr anunț
DA26499295
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
FALCONS SRL (CUI 4214864)
Cod CPV
03211300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.233 RON
Valoare atribuită
2.233 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.233 RON

din 2.233 RON estimat