Atribuită
Cumpărare directă
RTC REZ CUB HARTIE 500F/90X MP AGRAFE 28MM ZINCATE/100B KPM RIGLA TRANSP FLEXI/30CM PGN FILE PROT CRIST 40 MCR/ MAP PERFORATOR/10COLI DRB CAPSATOR 24/6 METAL/25C RTC SET 50 PIXURI/ALBASTRU SCR AGRAFE METAL 28MM RTC DOSAR PP PERF/25 BUC PGN AGRAFE BIROU 25MM/100 B RTC DOSAR SIMPLU A4/25 BUC HER CAIET A4/80F/MATE DIV M RTC FLUID CORECTOR/20 ML ARH ACE CU GAMALIE 25 GR/CU PGN FILE PROTECTIE A4/40 MC SCR DECAPSATOR SCH TEXTMARKER JOB/1-5 MM
- Număr anunț
- DA26494496
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 51 (CUI 17352699)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 374,83 RON
- Valoare atribuită
- 374,83 RON
- Data publicării
- 03.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.