Atribuită Cumpărare directă

Patchord 3m SC-SC Simplex Singlemod / DTIC NR 369/ 24.09Media convertor SMB-MC-WG 16-20 /.2020Media convertor SMB-MC-WG 16-20/ DTIC NR 369/ 24.09.2020

Număr anunț
DA26494918
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
ALCO UNIVERSAL SRL (CUI 11596384)
Cod CPV
32562300-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.290 RON
Valoare atribuită
1.290 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.290 RON

din 1.290 RON estimat